• In English
 • Україна захищатиме всіма можливими засобами права родин жертв катастрофи українського літака рейсу PS752
  Міністерство закордонних справ України, опубліковано 15 травня 2020 року о 19:31

  15 травня відбулася спільна відео-зустріч заступника Міністра закордонних справ Євгенія Єніна, заступниці Міністра юстиції з питань європейської інтеграції Валерії Коломієць та заступника Генерального прокурора Гюндуза Мамедова з родичами громадян України, загиблих внаслідок збиття Іраном літака авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України» рейсу PS752. 

  «Ми сумуємо разом з вами, для нас ця трагедія є дуже особистою. Хочу вас запевнити, що ми всі разом вживатимемо заходів для встановлення правди, справедливості та притягнення винних до відповідальності, отримання належної репарації і компенсації», – наголосив Євгеній Єнін.

  Під час зустрічі рідним загиблих надали інформацію про перебіг технічного та кримінального розслідування, співпрацю з іншими постраждалими державами, у тому числі щодо питання аналізу чорних скриньок за участі міжнародних експертів.

  «Сподіваємося, що іранська сторона перейде від декларацій до практичних кроків та невідкладно забезпечить виконання вимог міжнародного права, у тому числі розшифровку чорних скриньок», -  підкреслив Євгеній Єнін.