• In English
 • Україна зацікавлена в реалізації спільних з Ізраїлем проектів у галузі новітніх технологій, — Денис Шмигаль на зустрічі з Президентом Ізраїлю
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 05 жовтня 2021 року о 20:07

  Співробітництво в торгово-економічній, науково-технічній та медичній сферах обговорили під час зустрічі в Києві Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль та Президент Держави Ізраїль Іцхак Герцог.

  Денис Шмигаль підкреслив успішний розвиток економічного співробітництва між країнами, особливо в контексті початку дії Угоди про вільну торгівлю з 1 січня 2021 року.

  «Набрання чинності Угоди стало важливим етапом розвитку українсько-ізраїльських відносин. Вона покликана сприяти лібералізації торгівлі, створенню прозорих правил ведення бізнесу та нових умов торгівлі», — зазначив очільник українського Уряду.

  Крім того, Прем’єр-міністр поінформував Президента Ізраїлю про проекти створення та модернізації зрошувальних систем у південних регіонах України та запросив ізраїльські компанії долучитися до їх реалізації.

  Наукове-технічне співробітництво, за словами Глава Уряду України, також є одним з перспективних напрямів двосторонньої взаємодії. Зокрема, Україна зацікавлена в обміні досвідом та вивченні ізраїльської практики державної підтримки розвитку новітніх технологій, комерціалізації наукових досліджень, створення «стартапів» та заохочення інвестицій в наукові дослідження.

  «Ми також зацікавлені в розширенні нашого співробітництва у галузі інформаційних і новітніх технологій та реалізації в цій сфері спільних перспективних проектів», — додав Денис Шмигаль.

  Прем’єр-міністр відзначив двосторонню взаємодію і в медичній та фармацевтичній сферах.

  «З огляду на значний набутий досвід Ізраїлю в цій сфері, Україна зацікавлена в обміні інформацією щодо психологічної реабілітації для ветеранів та учасників бойових дій, запровадженні співробітництва у сфері надання реабілітаційних заходів для осіб з інвалідністю», — сказав Глава українського Уряду.

  Зі свого боку Президент Ізраїлю Іцхак Герцог підтвердив готовність співпрацювати у сфері новітніх технологій та запевнив, що новий Уряд Ізраїлю готовий до інтенсифікації співробітництва з Україною в різних галузях.

  Україна зацікавлена в реалізації спільних з Ізраїлем проектів у галузі новітніх технологій, — Денис Шмигаль на зустрічі з Президентом Ізраїлю Україна зацікавлена в реалізації спільних з Ізраїлем проектів у галузі новітніх технологій, — Денис Шмигаль на зустрічі з Президентом Ізраїлю Україна зацікавлена в реалізації спільних з Ізраїлем проектів у галузі новітніх технологій, — Денис Шмигаль на зустрічі з Президентом Ізраїлю Україна зацікавлена в реалізації спільних з Ізраїлем проектів у галузі новітніх технологій, — Денис Шмигаль на зустрічі з Президентом Ізраїлю Україна зацікавлена в реалізації спільних з Ізраїлем проектів у галузі новітніх технологій, — Денис Шмигаль на зустрічі з Президентом Ізраїлю