• In English
 • Україна забезпечена вугіллям і газом для проходження опалювального сезону, — Денис Шмигаль 
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 22 грудня 2021 року о 18:14

  Україна має достатню кількість газу та вугілля для стабільного проходження опалювального сезону. Про це заявив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час брифінгу за підсумками робочої поїздки в Івано-Франківську область. 

  «За останні роки опалювальний сезон чи не вперше почався без жодних проблем, не було ніяких критичних ситуацій та стресів», — повідомив Денис Шмигаль. 

  Очільник Уряду наголосив, що попри світову енергетичну кризу та турбулентність на світових ринках, ситуація із забезпеченням України вугіллям та газом є стабільною. 

  Прем’єр-міністр зазначив, що за інформацією Міністерства енергетики, наразі спостерігається позитивний баланс із накопиченням вугілля на українських складах. При надходженнях більше 2 мільйонів тонн вугілля за рахунок імпорту та власного видобутку, щомісячне споживання становить в межах від 1,7 до 1,9 мільйонів тонн. Окрім того, видобуток вугілля на українських шахтах збільшено на 28%. 

  Також Глава Уряду додав, що за даними НАК «Нафтогаз» українські газосховища мають достатню кількість газу, аби в нормальному режимі пройти цей опалювальний сезон. Населення, бюджетна сфера та промисловість повною мірою забезпечені, ризиків щодо можливого зриву опалювального сезону немає.

  Україна забезпечена вугіллям і газом для проходження опалювального сезону, — Денис Шмигаль  Україна забезпечена вугіллям і газом для проходження опалювального сезону, — Денис Шмигаль  Україна забезпечена вугіллям і газом для проходження опалювального сезону, — Денис Шмигаль