• In English
 • Україна впроваджує низку кроків, щоб здешевити вартість капіталу для малого та середнього бізнесу, — Денис Шмигаль
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 07 жовтня 2021 року о 14:24

  Україна робить низку кроків для здешевлення вартості капіталу, насамперед для малого та середнього бізнесу. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час виступу на Київському міжнародному економічному форумі 7 жовтня.

  «Президентська програма «5-7-9» дуже успішно себе показала та допомогла оживити ринок. На сьогодні видано вже 24,5 тисяч кредитів на загальну суму майже 65 млрд грн», — відзначив очільник Уряду.

  Прем’єр-міністр зауважив, що сьогодні держава вкладає значні інвестиційні кошти у будівництво інфраструктури, що також оживляє бізнес у цій галузі.

  «Завдяки масштабному будівництву створюється хороший мультиплікатор, утворюються нові робочі місця та підживлюється економіка. Це допомогло нам уникнути падіння економіки на 12% під час кризи, як це прогнозували міжнародні експерти», — зазначив Денис Шмигаль.

  Крім того, Денис Шмигаль підкреслив необхідність розвитку фондового ринку й накопичувальної пенсійної системи. Відсутність цих речей за 30 років незалежності Прем’єр-міністр назвав економічним злочином проти України.

  «Уряд спільно з Верховною Радою розробляє шляхи впровадження накопичувальної пенсійної системи без додаткового навантаження на людей і бізнес», — підкреслив очільник Уряду.

  Також, за словами Прем'єр-міністра, було укладено меморандум з Європейським банком реконструкції та розвитку, USAID, Американською торговельною палатою щодо розвитку інфраструктури фондового ринку, що сприятиме інвестиційному розвитку країни.

  Україна впроваджує низку кроків, щоб здешевити вартість капіталу для малого та середнього бізнесу, — Денис Шмигаль Україна впроваджує низку кроків, щоб здешевити вартість капіталу для малого та середнього бізнесу, — Денис Шмигаль