• In English
 • Україна відповідає критеріям для приєднання до програми Партнерства розширених можливостей НАТО
  Міністерство оборони України, опубліковано 13 лютого 2020 року о 11:58

  Україна відповідає критеріям для приєднання до програми Партнерства розширених можливостей НАТО. На цьому сьогодні, 13 лютого, наголосив Міністр оборони України Андрій Загороднюк під час робочого сніданку на запрошення Міністра національної оборони Канади за участю Генерального Секретаря НАТО (29+1).

  «Наші партнери по НАТО знають, що приєднання до програми Партнерства розширених можливостей НАТО (Enhanced Opportunity Partnership) є абсолютним пріоритетом для України. Україна зробила значний прогрес у впровадженні стандартів Альянсу і вже відповідає військовим критеріям для приєднання до Програми. Ми готові і наразі є чудове вікно можливостей», - зазначив Андрій Загороднюк.

  Він також акцентував увагу на тому, що приєднання України до Програми є ключовим елементом у посиленні європейської безпеки та поглибленні співробітництва й партнерства.

  Крім того, Андрій Загороднюк наголосив, що Україні є що запропонувати Альянсу. Серед напрямків Міністр виокремив продовження участі українських військових в операціях під егідою НАТО, обмін досвідом, отриманим під час протистояння російській агресії на сході України, включаючи гібридну складову, обмін розвідданими, а також забезпечення безпеки в акваторії Чорного моря.

  Очільник оборонного відомства закликав партнерів розглянути заявку України на участь у Програмі та підтримати це рішення.