• In English
 • Україна відкрита для чилійського бізнесу, - заступник Міністра закордонних справ Сергій Кислиця на інаугурації Українсько-чилійської палати з питань торгівлі та туризму
  Міністерство закордонних справ України, опубліковано 11 березня 2018 року о 10:03

  10 березня ц.р. у м. Сантьяго-де-Чилі за участі заступника Міністра закордонних справ України Сергія Кислиці відбулося офіційне відкриття Українсько-чилійської палати з питань торгівлі та туризму, яка є наступницею Чилійсько-української інтеграційної палати, що діяла в країні у 2014-2017 роках.

  Під час заходу заступник Міністра С.Кислиця зазначив: «Нашою головною метою на цьому етапі є пошук ефективних механізмів та створення сприятливих умов для збільшення контактів та обміну інформацією між країнами по лінії В2В. Саме заради цього наш Уряд працює над покращенням інвестиційного клімату в Україні, попри російську агресію». Український високопосадовець також наголосив на необхідності більш активного застосування новітніх технологій як платформи для покращення обізнаності ділових кіл та подолання стереотипів, що існують у двох країнах.

  Український дипломат особливо підкреслив відкритість України для чилійського бізнесу: «Можу вас запевнити, що чилійські інвестори, які хочуть брати участь в українських економічних проектах, отримають усю необхідну підтримку з боку Уряду».

  Протягом 10-12 березня 2018 року заступник Міністра закордонних справ України Сергій Кислиця перебуває з робочим візитом у м. Сантьяго-де-Чилі з нагоди участі в урочистих заходах з нагоди інаугурації нового президента Республіки Чилі. У складі української делегації його супроводжують Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Чилі (за сумісництвом) Юрій Дюдін та Тимчасовий повірений у справах України в Республіці Чилі Віталій Цимбалюк.