• In English
 • Україна та Німеччина співпрацюватимуть у сфері цифровізації — Мінцифри та інноваційний центр держтехнологій GovTech підписали угоду
  Міністерство цифрової трансформації України, опубліковано 07 листопада 2022 року о 13:34

  Команда Мінцифри провела зустріч з Державним секретарем Федерального Міністерства внутрішніх справ Німеччини Маркусом Ріхтером та представниками інноваційного центру державних технологій GovTech. Під час зустрічі підписали меморандум про співпрацю та обмін досвідом у сфері цифровізації.

  У межах співпраці Мінцифри консультуватиме Німеччину стосовно модернізації та цифровізації Уряду й державного сектору. У нас буде можливість поділитися власним досвідом у сфері цифровізації держпослуг, захисту державних реєстрів, а також продемонструвати досвід українських стартапів, технічних та державних екосистем.

  «Європейські країни дедалі частіше цікавляться досвідом України у сфері цифровізації. Якщо раніше ми надихалися іншими, то зараз нам самим є чим поділитися. Співпраця з GovTech вкотре це підтверджує. У межах співробітництва ми поділимося нашими найкращими кейсами у сфері кібербезпеки, цифровізації держпослуг та своїм баченням цифрової держави. Об’єднавши зусилля з європейськими компаніями та урядами, ми разом побудуємо потужний спільний і, найголовніше, безпечний цифровий простір», — зазначив Перший заступник Міністра цифрової трансформації Олексій Вискуб.

  Під час зустрічі обговорили можливий обмін досвідом впровадження Дії в Україні з першими MVP або пілотними проектами, які будуть реалізовані для e-ID в Німеччині. Подібний досвід співпраці ми вже маємо з Естонією, яка запустить пілот застосунку з державними цифровими сервісами на базі Дії до кінця року.

  Також співпраця з GovTech Campus передбачає консультування щодо впровадження платформи реєстрів, можливу співпрацю у сфері кібербезпеки та використання Starlink.

  GovTech Campus – це інноваційний центр державних технологій, одним з засновників якого є Федеральне міністерство внутрішніх справ Німеччини, а також представники технологічної сфери, науки та громадянського суспільства. GTC допомагає визначати, створювати та масштабувати найкращі технологічні рішення та інновації з govtech сфери в державному секторі Німеччини.