• In English
 • Україна та Литовська Республіка розвиватимуть двостороннє співробітництво у сфері трудової міграції
  Міністерство соціальної політики України, опубліковано 22 листопада 2018 року о 16:23

  22 листопада у Міністерстві соціальної політики України відбулась зустріч з представниками Міністерства соціального захисту й праці Литовської Республіки.

  На зустрічі був присутній Міністр соціальної політики Андрій Рева, а литовську делегацію очолила Віце-міністр соціального захисту й праці Литовської Республіки Єгле Радишаускене.

  Захід проходив у форматі обговорення майбутньої Угоди між Україною та Литвою у сфері трудової міграції щодо працевлаштування і співпраці.

  «Привід, з якого ми зустрічаємося зараз, має величезне значення для України, - сказав Міністр соціальної політики України Андрій Рева. - Адже ми продовжуємо вибудовувати стосунки з Литвою на принципово нових взаєминах, засадах цивілізованого світу як незалежні держави».

  Запропонований Литовською стороною проект Угоди між Кабінетом Міністрів України і Урядом Литовської Республіки про працевлаштування та співпрацю у сфері трудової міграції узгоджено в робочому порядку Українською стороною.

  Наступним кроком стане візит делегації Уряду України до Литовської Республіки, під час якого буде продовжено підготовку тексту проекту Угоди, про що Кабінетом Міністрів України було прийнято відповідне рішення 10 жовтня 2018 року.