• In English
 • «Книгообмін на Грушевського» став доступним для всіх
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 22 листопада 2018 року о 16:57

  Пілотний урядовий проект «Давай мінятися» Книгообмін на Грушевського» став доступним для всіх – нову локацію відкрито на 6-му під’їзді у Будинку Уряду, куди може прийти кожен бажаючий. Сьогодні, 22 листопада, до BookCrossing долучилися учасники Міжнародної акції «Українська політика та ЗМІ очима молоді» – це молодь, яка мешкає в Україні, та українська молодь діаспори, яка має можливість пройти стажування у законодавчих і виконавчих органах влади та засобах масової інформації.

  Молоді люди із захопленням сприйняли урядову ініціативу та охоче приєдналися до флешмобу – майже 50 різножанровими книжками поповнилася локація BookCrossing. Крім того, гості з діаспори запропонували поширити даний проект у посольствах країн, які вони представляють.

  Під час відкриття локації один з ідеологів проекту «Давай мінятися» Книгообмін на Грушевського», державний експерт Директорату публічної адміністрації Секретаріату Кабінету Міністрів України Євген Омельчук, наголосив, що «головною метою BookCrossing є, крім популяризації читання, зміна культури, розвиток довіри між держслужбовцями», запозичення світового передового досвіду, новітніх технологій тощо.

   Він повідомив, що урядовий проект почали підтримувати деякі видавництва, які надали свої книжки безкоштовно. Також, за словами експерта, у рамках даного проекту буде створено електронну бібліотеку, доступну для всіх.

  Крім того, учасники Міжнародної акції «Українська політика та ЗМІ очима молоді» мали змогу побувати в Музеї історії урядів України, де дізналися цікаві факти з історії урядів, що діяли на території сучасної України з 1917 року і до наших днів. Також молодь могла відкрито поспілкуватися із Державним секретарем Кабінету Міністрів Володимиром Бондаренком та керівником Департаменту інформації та комунікацій з громадськістю Роксоланою Стадник.

  Довідково

  9 листопада Володимир Бондаренко дав старт проекту «Давай мінятися» Книгообмін на Грушевського» у Будинку Уряду.

  Правила проекту «Давай мінятися» Книгообмін на Грушевського»:

  Принеси книгу, яку хочеш «відпустити», до пункту Книгообміну!

  Наліпи спеціальний стікер, щоб усі знали, що книга «в грі» (стікери шукай біля книг)!

  Залиши свою марковану книгу на полиці!

  Бери нову, читай її, а потім повтори всі попередні дії знову!

  І не забудь захопити фірмову закладку «Книгообмін»!

  Довідка про Міжнародну акцію «Українська політика та ЗМІ очима молоді»

  З 19 по 26 листопада 2018 року в Україні проходить Міжнародна акція «Українська політика та ЗМІ очима молоді», під час якої молодь, що мешкає в Україні, та українська молодь діаспори має можливість пройти стажування у законодавчих і виконавчих органах влади та засобах масової інформації.

  Метою заходу є активізація участі молодих людей у громадському та суспільно-політичному житті України; консолідація зусиль української молоді з метою формування позитивного іміджу України у світі як інтелектуальної, духовної, творчої та інноваційної держави; активізація участі молодіжних громадських організацій закордонних українців у реалізації ініціатив в Україні; напрацювання спільних освітніх, культурних, інноваційних проектів з метою їх подальшої реалізації у регіонах України та іноземних державах.

  У Міжнародній акції беруть участь 56 молодих людей, серед яких: 20 представників молоді з 16 регіонів України (Волинська, Вінницька, Житомирська, Донецька, Дніпропетровська, Київська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Черкаська, Чернігівська, Харківська, Херсонська області та м. Київ); 36 учасників – українська молодь діаспори, яка проживає у 21 країні світу (Білорусь, Грузія, Ізраїль, Іспанія, Італія, Казахстан, Канада, Латвія, Литва, Ліван, Люксембург, Македонія, Молдова, Німеччина, Польща, Румунія, Російська Федерація, Сербія, Словаччина, Чехія, Франція).

  Організатори заходу: Міністерство молоді та спорту України спільно зі Світовим конгресом українських молодіжних організацій, Міністерством інформаційної політики України, Міжфракційним депутатським об’єднанням «Співпраця: Україна – діаспора», Київською обласною державною адміністрацією.


  «Книгообмін на Грушевського» став доступним для всіх «Книгообмін на Грушевського» став доступним для всіх «Книгообмін на Грушевського» став доступним для всіх «Книгообмін на Грушевського» став доступним для всіх «Книгообмін на Грушевського» став доступним для всіх «Книгообмін на Грушевського» став доступним для всіх «Книгообмін на Грушевського» став доступним для всіх «Книгообмін на Грушевського» став доступним для всіх «Книгообмін на Грушевського» став доступним для всіх «Книгообмін на Грушевського» став доступним для всіх «Книгообмін на Грушевського» став доступним для всіх