• In English
 • Україна та Китай зацікавлені у співпраці в галузі атомної енергетики

  У Міністерстві енергетики та вугільної промисловості 15 квітня проведено зустріч з представниками компанії «China Zhongyuan Engineering Corporation (CNNC)».

  Сторони обговорили перспективи та можливості співпраці в атомній енергетиці. Зокрема, йшлося про проведення конкурсу з визначення приватного партнера для здійснення державно-приватного партнерства щодо проекту «Енергетичний міст «Україна – Європейський Союз».

  З боку Міненерговугілля відзначено відкритість проведення конкурсу та забезпечення рівних умов для всіх учасників.

  Китайська сторона підкреслила потенціал України у сфері енергетики та висловила зацікавленість щодо можливої участі у проекті «Енергетичний міст «Україна – Європейський Союз», добудови енергоблоків № 3 та № 4 Хмельницької АЕС.

  Учасники зустрічі наголосили, що завдяки спільним зусиллям Міненерговугілля, ДП «НАЕК «Енергоатом» та корпорації CNNC протягом останніх років проведено низку заходів щодо можливого спільного розвитку проектів в галузі атомної енергетики.

  Участь у зустрічі взяли директор Департаменту ядерної енергетики та атомно-промислового комплексу Олег Коріков, заступник начальника управління-начальник відділу забезпечення перспективного розвитку ПЕК Володимир Новик та Хао Шипін (Hao Shiping), офіційний представник «China Zhongyuan Engineering Corporation (CNNC) в Україні.