• In English
 • Україна та Китай обговорили актуальні питання двостороннього співробітництва

  У Міністерстві аграрної політики та продовольства відбулася зустріч з делегацією високого рівня Генеральної митної адміністрації Китайської Народної Республіки на чолі з Віце-міністром паном Лі Гуо, який перебуває в Україні з першим офіційним візитом новоствореної служби.

  Від України на зустрічі взяли участь в. о. Міністра аграрної політики та продовольства Ольга Трофімцева та Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа.

  Під час переговорів українські і китайські колеги відзначили високий рівень дружньої співпраці.

  «Україна є важливим стратегічним партнером у торгових відносинах між Україною і Китаєм, у тому числі в сфері ветеринарії та фітосанітарії», - наголосив Віце-міністр Лі Гуо.

  Співрозмовники обговорили поточний стан взаємної торгівлі продукцією тваринного і рослинного походження та проаналізували стан напрацювання двосторонніх проектів документів, зокрема погодження ряду ветеринарних сертифікатів.

  За результатами зустрічі досягнуто домовленості щодо погодження міжнародного ветеринарного сертифіката для експорту антилоп з України до КНР.

  Сторони також підтвердили готовність нарощувати взаємну торгівлю продукцією тваринного і рослинного походження та розширювати її асортимент.