• In English
 • Україна та Білорусь підписали Програму співробітництва у сфері фізичної культури і спорту
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 01 липня 2019 року о 09:55

  27 червня в Мінську Міністр молоді та спорту  України Ігор Жданов і Міністр спорту і туризму Республіки Білорусь Сергій Ковальчук підписали Програму співробітництва між двома відомствами у сфері фізичної культури і спорту.

  У церемонії підписання також взяв участь Посол України в Білорусі Ігор Кизим.

  Мета Програми – здійснення комплексу заходів з розвитку взаємовигідного співробітництва у сфері фізичної культури і спорту для забезпечення рівних прав громадян на заняття фізичною культурою і спортом, створення системи підготовки спортсменів високого класу до міжнародних спортивних заходів та ефективного використання спортивних споруд.

  «Міністерство молоді та спорту України зацікавлене у співпраці з білоруськими колегами в питанні співробітництва у сфері фізичної культури і спорту, обміну досвідом щодо реформування галузі. Зокрема, поглиблено вивчити білоруський досвід щодо розвитку інфраструктури фізичної культури і спорту, співпраці із федераціями. Нам також цікавий досвід Республіки Білорусь у боротьбі з допінгом, корупцією у спорті, іншими загрозами для спорту», – наголосив Ігор Жданов під час підписання документа.

  Т