• In English
  • Україна продовжує налагоджувати співпрацю з країнами Африканського континенту. На черзі – Ефіопія

    У рамках офіційного візиту делегації Держпродспоживслужби до Федеративної Демократичної Республіки Ефіопія 18-23 березня відбулися зустрічі з Державним Міністром тваринництва та рибальства Др. Місрак Меконен та Директором Департаменту з профілактики та контролю захворювань Др. Алемаєху Меконен Анбессе.

    Також представники української делегації на чолі із заступником директора Департаменту безпечності харчових продуктів та захисту споживачів – начальником управління державного контролю Держпродспоживслужби Миколою Білоусом провели ряд зустрічей в Національному центрі діагностики та дослідження здоров'я тварин, Торгових палатах Ефіопії та Аддис-Абеби та Вакцинаційному центрі Африканського Союзу.

    У ході зустрічей українська делегація ознайомилася із структурою, функціями та обов'язками згаданого вище міністерства та ветеринарної служби України. У рамках візиту також відбулося представлення українського сільськогосподарського сектору.

    Сторони обмінялися досвідом роботи у галузі ветеринарної медицини та узгодили вимоги щодо імпорту живих тварин та продуктів тваринного походження, що належать до компетенції Міністерства тваринництва та рибальства Ефіопії.