• In English
 • Україна отримала від ЄС 11,5 млн євро в рамках програми бюджетної підтримки української публічної адміністрації в умовах кризи COVID-19
  Служба Міністра Кабінету Міністрів України, опубліковано 07 липня 2020 року о 16:31

  Україна отримала від ЄС 11,5 млн євро в рамках програми бюджетної підтримки української публічної адміністрації в умовах кризи COVID-19. Ці кошти будуть спрямовані на підтримку подальшого розвитку системи державного управління в Україні, зокрема задля підвищення її ефективності та стійкості в умовах чинної кризи, спричиненої COVID-19. Кошти будуть зараховані до загального фонду державного бюджету.

  Чинна виплата є черговою після вже наданих трьох траншів 37,6 млн євро. Останній транш на суму 26 млн євро заплановано на 2021 рік та буде наданий за умови продовження рішучих намірів Уряду щодо втілення в життя Принципів державного управління ОЕРС/SIGMA, реалізації та оновлення Стратегії реформування державного управління на основі якісного Закону «Про державну службу» та прийняття закону про загальну адміністративну процедуру. Саме ці законодавчі ініціативи обговорювались 6 липня під час вісімнадцятого засідання Координаційної ради з питань реформування державного управління.

  «Реформа державного управління є однією з ключових реформ, що наразі відбуваються в Україні. Незважаючи на пандемію, ця реформа активно впроваджується. Велика подяка за підтримку та плідну співпрацю Голові Представництва ЄС в Україні пану Послу Матті Маасікас. Ми й надалі будемо робити все можливе, щоби реформа державної служби забезпечила дотримання основних принципів публічного врядування, підзвітності та прозорості для здобуття й зміцнення довіри громадян та бізнесу до державних інституцій», - зазначив Міністр Кабінету Міністрів України Олег Немчінов.

  Загалом ЄС виділив 90 млн євро в рамках програми бюджетної підтримки на реформування державного управління на період 2016-2021 роки.