• In English
 • Україна отримає інвестиційний грант від ЄІБ на будівництво серії транспортних розв'язок в західній частині України
  Міністерство фінансів України, опубліковано 25 серпня 2020 року о 15:09

  Сьогодні – 25 серпня 2020 року – Верховна Рада України підтримала проект Закону України «Про ратифікацію Фінансової угоди (Проект «Транспортний зв’язок в Україні – Фаза І») між Україною та Європейським інвестиційним банком», якою передбачено надання Україні позики в обсязі 50 мільйонів євро.

  Проект співфінансуватиметься за рахунок коштів інвестиційних грантів та грантів технічної допомоги в рамках Інвестиційної платформи сусідства та коштів Державного бюджету України в обсязі, необхідному для фінансування витрат, які не покриваються позикою.

  «Проектом передбачена реалізація серії невеликих транспортних проектів, спрямованих на вирішення проблем транспортної системи в Україні. Також проект покликаний покращити автодорожнє сполучення у Східному сусідстві ЄС, забезпечити вагому підтримку транспортним проектам малого масштабу з безпосереднім значним позитивним впливом на місцевому рівні та допомогти реалізувати проекти, які можуть забезпечити відчутні результати для громадян», - зауважив заступник Міністра фінансів України Олександр Кава.

  Довідково

  В рамках реалізації проекту передбачається:

  1. Будівництво північно-східної ділянки об’їзної дороги навколо міста Тернопіль (1 черга об’їзної дороги).
  2. Багаторівнева розв’язка у Рівненській області (Автодороги М-06/M-19) (
   1 черга об’їзної дороги м. Дубно).
  3. Багаторівнева розв’язка у Львівській області (Автодорога М-06/M-12, 1 черга об’їзної дороги м. Стрий).
  4. Шляхопровід над залізничними коліями у Львівській області (Автодорога М-06) (південна об’їзна дорога м. Львів).
  5. Шляхопровід над автодорогою у Рівненській області (транспортна розв’язка) через шляхопровід Т 18-01 (2 черга об’їзної дороги м. Дубно).
  6. Багаторівнева розв’язка на перетині автодороги М-19 та об’їзного шляху довкола міста Тернопіль (2 черга об’їзної дороги м. Тернопіль).
  7. Розгортання Інтелектуальних транспортних систем для управління та контролю за транспортом.