• In English
 • Україна на 4-й сходинці рейтингу глобального індексу використання криптоактивів
  Міністерство цифрової трансформації України, опубліковано 20 серпня 2021 року о 16:03

  За даними американської аналітичної компанії Chainalysis, Україна посіла 4-ту позицію в рейтингу глобального індексу сприйняття криптоактивів у 2021 році.

  Україна випередила таких потужних гравців на міжнародному крипторинку, як Сполучені Штати Америки та Китай.

  Минулого року Китай посів четверте місце за глобальним індексом впровадження, а США — шосте. Цього року США посідають восьме, а Китай — 13 місце у відповідному рейтингу.

  Відповідно до аналітичного звіту Chainalysis в Україні найбільший обсяг транзакцій з криптоактивами серед учасників ринку у світі. Крім цього, наша країна увійшла в топ-10 країн з найбільшим заробітком на біткоїні у 2020 році.

  “Завдяки даним блокчейн-компанії Chainalysis знаємо, що українці активно користуються криптоактивами та вміють на них заробляти. Одна з пріоритетних цілей нашого Міністерства — забезпечити всі необхідні умови для діяльності та розвитку криптокомпаній в Україні. Переконаний, що створення якісно правового поля для роботи на ринку віртуальних активів посилить позицію України як юрисдикції на міжнародній мапі”, — сказав заступник Міністра цифрової трансформації з питань розвитку IT Олександр Борняков.

  4-та сходинка, яку посіла Україна в цьогорічному рейтингу, свідчить про прагнення наших громадян до використання криптоактивів та необхідність створення правових механізмів для подальшого розвитку криптоіндустрії в нашій країні.

  Провідна блокчейн-компанія Chainalysis щороку публікує аналітичні звіти щодо рівня поширення криптоактивів серед бізнесу та населення. Американські блокчейн-фахівці відзначають, що впровадження й використання криптоактивів стрімко зросло за останній рік, а зміни в країнах, що сприяють цьому, свідчать про те, що криптоактиви — дійсно глобальне явище.