• In English
 • Україна може стати регіональним хабом автовиробництва, – Глава Уряду під час зустрічі з керівництвом компанії Renault
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 18 липня 2018 року о 16:33

  Україна має достатній потенціал і потужності для того, аби швидко перетворитися на регіональний хаб автомобілебудування. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з керівництвом французького автогіганта – групою Renault.

  Компанія зацікавлена у розширенні своїх виробничих потужностей і розглядає Україну, як один з майданчиків автовиробництва.

  «Ми зацікавлені в розвитку виробничих зв’язків із Францією, і сфера автовиробництва може стати ще одним напрямком економічного співробітництва. Наразі ми обговорюємо можливості розміщення виробництва автомобілів групи Renault в Україні. Для нас це і додаткові робочі місця, і розширення експортних можливостей», - зазначив Володимир Гройсман.

  Він наголосив, що Україна має не тільки вигідне географічне становище, а й велику ємність внутрішнього попиту на якісні й бюджетні автомобілі. З 2000 року в Україну зайшли понад 20 світових компаній, що відкрили понад 30 заводів з виробництва автомобільних комплектуючих. При цьому комплектуючі українського виробництва мають найнижчу у Європі собівартість.

  У цьому контексті Глава Уряду нагадав, що днями вийшов з ініціативою напрацювати спільно з депутатським корпусом низку рішень, які дозволили б покращити процес залучення інвесторів в автовиробництво і запровадити тут відповідні технології. «Ми можемо до вересня розробити закон, аби приходили сюди виробники і виробляли автомобілі. Буде робота, будуть автомобілі. Працюємо разом над створенням умов конкурентного розміщення автовиробництва», - додав Глава Уряду.

  Україна може стати регіональним хабом автовиробництва, – Глава Уряду під час зустрічі з керівництвом компанії Renault Україна може стати регіональним хабом автовиробництва, – Глава Уряду під час зустрічі з керівництвом компанії Renault