• In English
 • Україна може розраховувати на нашу подальшу активну підтримку - Президент Альянсу лібералів і демократів за Європу в Європейському Парламенті
  Міністерство закордонних справ України, опубліковано 16 жовтня 2018 року о 17:05

  16 жовтня 2018 року в Брюсселі Міністр закордонних справ України Павло Клімкін зустрівся з депутатом Європейського Парламенту (ЄП), Президентом Альянсу лібералів і демократів за Європу (АЛДЄ) Йоганнесом Ван Бааленом.

  Співрозмовники обговорили питання консолідації підтримки України зі сторони ЄС у протидії російській агресії, посилення взаємодії у контексті протидії гібридним загрозам РФ, передусім у контексті майбутніх виборчих періодів в Україні та Європейському Союзі. Лідер АЛДЄ запевнив у активній залученості його політичної сили у процеси підтримки України на рівні Європейського Парламенту.

  Євродепутат також запевнив у наявності широкої підтримки в ЄП суверенітету і територіальної цілісності України та переконаності більшості євродепутатів у важливості посилення санкційного тиску на РФ.

  Було досягнуто згоди щодо необхідності посилення уваги Європейського Парламенту до поточної ситуації в Азовському морі у зв’язку з активізацією Росією агресивних дій, що несе додаткові загрози для регіональної безпеки, завдає суттєвої шкоди торговельним інтересам України та держав-членів ЄС, дестабілізує соціально-економічну та гуманітарну ситуацію у регіоні українського Приазов’я.