• In English
 • Україна може й надалі розраховувати на політичну підтримку Чеської Республіки, - результати зустрічі Володимира Кістіона та Прем’єр-міністра Андрея Бабіша
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 12 червня 2018 року о 10:56

  Віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон в Празі зустрівся з новопризначеним Прем’єр-міністром Чехії Андреєм Бабішем й запросив його відвідати з офіційним візитом Україну.

  Україна розглядає Чехію як свого надійного політичного й економічного партнера в Європі, наголосив в ході зустрічі Володимир Кістіон і додав, що Уряд України високо цінує підтримку та послідовну позицію Уряду Чеської Республіки у питаннях відновлення територіальної цілісності України та протистояння російській агресії.

  У свою чергу Прем’єр-міністр Андрей Бабіш зауважив, що Україна може й надалі розраховувати на політичну підтримку Чеської Республіки. «Повне виконання Росією Мінських домовленостей є принципово важливим», - наголосив Андрей Бабіш. І висловився за більш активне залучення ЄС до вирішення ситуації на сході України.

  Віце-прем’єр-міністр України у свою чергу висловив сподівання щодо підтримки Чехії в протидії будівництву «Північного потоку-2».  «На наше переконання, цей проект немає нічого спільного з економікою. Він є політично вмотивованим задумом, який підриває європейську енергетичну безпеку та є елементом шантажу Росією країн Східної Європи», - підкреслив Володимир Кістон.

  Серед іншого сторони обговорили актуальні питання двосторонньої економічної й інвестиційної взаємодії та відзначили потенціал поглиблення співпраці в енергетиці, транспортному й енергетичному машинобудуванні, галузі сільського господарства.

  Україна може й надалі розраховувати на політичну підтримку Чеської Республіки, - результати зустрічі Володимира Кістіона та Прем’єр-міністра Андрея Бабіша Україна може й надалі розраховувати на політичну підтримку Чеської Республіки, - результати зустрічі Володимира Кістіона та Прем’єр-міністра Андрея Бабіша