• In English
 • Україна буде енергетично самодостатньою, ми досягнемо цієї мети, – Прем’єр-міністр
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 05 жовтня 2018 року о 13:28

  Стратегія Уряду на досягнення енергетичної незалежності шляхом збільшення власного видобутку і раціонального споживання наявних ресурсів – правильна, і Україна буде енергетично самодостатньою державою. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

  «Ми достатньо енергонезалежна, з огляду на запаси, держава. Ми газова країна в Європі. Наша стратегія на збільшення власного видобування і задоволення своїх потреб – правильна. Ми одночасно зменшуємо енергоємність економіки і раціонально використовуємо ресурси», - сказав Володимир Гройсман.

  Він наголосив, що наступного року в Україні працюватиме Державний фонд енергоефективності – міцний інструмент підвищення ефективності споживання ресурсів. Одночасно Україна пропонує ефективно використовувати можливості газотранспортної інфраструктури, яка є надійною щодо транспортування та зберігання палива. «Ми є достатньо стійкими щодо вироблення електроенергетики. Розвиваємо атомну, гідроенергетику, альтернативні джерела. Наше завдання – бути самодостатніми. Це наша мета, і вона буде досягнута», - сказав Володимир Гройсман.

  Україна буде енергетично самодостатньою, ми досягнемо цієї мети, – Прем’єр-міністр