• In English
 • Укравтодор перерозподілив фінансування дорожнього будівництва в регіонах на користь проектів, що активно виконуються
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 06 вересня 2018 року о 15:25

  Державне агентство автомобільних доріг (Укравтодор) за результатами моніторингу ходу виконання робіт з будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонтів автомобільних доріг схвалило рішення про перерозподіл коштів, що виділялися на дорожні проекти, на користь активного будівництва. Таке рішення не зменшує загальну суму асигнувань. Натомість веде до більш раціонального використання ресурсу і надання його туди, де це нагально необхідно.

  Так, згідно з рішенням зменшується фінансування по проектах доріг загального користування державного значення у 6 областях – Волинській, Житомирській, Івано-Франківській, Київській, Миколаївській та Чернівецькій. Причини різні – від недотримання строків підготовки проектної документації та невизначеності з підрядниками до зволікання з початком безпосереднього будівництва.

  Найбільш кричуща ситуація склалася на Миколаївщині. Цього року області виділено 560,7 млн грн. Втім, обсяг виконаних робіт складає лише 17%. Це найменший показник серед регіонів. З огляду на всі чинники і очікуване завершення будівельного сезону Укравтодор перерозподілив 300 млн грн, які виділялися на капремонт дороги «Олександрівка – Кропивницький – Миколаїв», і направив їх на ремонт дороги Н-11 Дніпро – Миколаїв у пропорції: 200 млн грн – Миколаївській області, а 100 млн грн – Дніпропетровській.

  Аналогічний – міжпроектний - перерозподіл здійснено в Одеській та Дніпропетровській області. Будівництво, яке досі не розпочато, позбавлене фінансування. А проекти, які можна довести до завершення, отримали додаткові кошти.