• In English
 • Українці можуть користуватися електронним судовим рішенням у Дії замість паперового документа: нова послуга в Дії
  Міністерство цифрової трансформації України, опубліковано 06 березня 2023 року о 13:14

  У застосунку Дія можна отримати електронне судове рішення з кваліфікованим електронним підписом суддів. Документ має таку ж юридичну силу, як і його паперовий аналог.

  Судове рішення — це документ, у якому відображається результат судової справи. Наприклад, підтверджується факт розлучення пари.

  «Продовжуємо цифровізувати судову систему в Україні. Уже рік у застосунку Дія доступні судові сповіщення — інформаційне повідомлення про судові засідання. Відтепер у кілька кліків ви можете отримати судове рішення просто у смартфоні. Раніше для цього необхідно було їхати до суду в спеціально відведений час, а потім стояти у чергах, щоб отримати документ. Тепер усе значно простіше. Кілька кліків — і документ у вас у смартфоні», — зазначив Віце-прем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

  Щоб отримати судові рішення у Дії:

  • авторизуйтесь у застосунку;
  • перейдіть у Послуги і виберіть Судові справи;
  • перегляньте судове рішення і за потреби завантажте собі на смартфон.

  Щоб скористатися судовими послугами в Дії, оновіть застосунок до останньої версії.

  Нагадаємо: у застосунку Дія українці також можуть отримувати сповіщення про призначені судові засідання, у яких вони є учасниками справи.

  Послуга реалізована Мінцифри спільно з Державною судовою адміністрацією України, ДП «Центр судових сервісів» та ДП «Інформаційні судові системи».