• In English
 • #UkraineNOW презентували у європейських столицях
  Міністерство інформаційної політики України, опубліковано 28 грудня 2018 року о 17:33

  За підтримки Міністерства інформаційної політики України відбулася промо-акція столицями Польщі, Німеччини та Чехії - «Ukraine NOW: Eurotour».

  Команда проекту на двоповерховому брендованому автобусі «Ukraine NOW» відвідала Варшаву, Берлін та Прагу, де мешканці та гості цих міст мали змогу за допомогою технології віртуальної реальності відвідати наймальовничіші куточки України і побачити її краєвиди з висоти пташиного польоту. А на згадку про Україну та участь в акції, учасникам інтерактиву презентували брендовані еко-сумки Ukraine NOW та книги про Україну - Made in Ukraine, Мандрівка та Travel Guide.

  Державний секретар Міністерства інформаційної політики Артем Біденко зауважив, що одним із важливих завдань туру була також популяризація української мови на туристичних маршрутах Європи: «Нам вдалося перенести в Україну тих європейців, які ніколи не бували в нашій країні. Люди змогли відчути красу нашої землі, і багато хто був вражений настільки, що висловив бажання неодмінно приїхати сюди».

  #UkraineNOW презентували у європейських столицях #UkraineNOW презентували у європейських столицях #UkraineNOW презентували у європейських столицях