• In English
 • Україна співпрацює зі США та міжнародними установами для залучення необхідної фінансової підтримки, — Денис Шмигаль
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 31 січня 2024 року о 17:44

  31 січня Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль провів зустріч із заступником Державного секретаря США з політичних питань Вікторією Нуланд.

  Сторони скоординували спільну роботу перед Багатосторонньою координаційною платформою донорів.

  «Тісно співпрацюємо зі США та міжнародними фінансовими установами для залучення необхідної фінансової підтримки», — зазначив Денис Шмигаль.

  Глава українського Уряду також повідомив, що на зустрічі обговорили реалізацію реформ, зокрема антикорупційну та корпоративну. Вікторія Нуланд своєю чергою відзначила прогрес України в зазначених питаннях.

  Прем’єр-міністр подякував американському Уряду й народу за всебічну допомогу: «Вкотре переконався, що підтримка Сполучених Штатів непохитна».

  Україна співпрацює зі США та міжнародними установами для залучення необхідної фінансової підтримки, — Денис Шмигаль Україна співпрацює зі США та міжнародними установами для залучення необхідної фінансової підтримки, — Денис Шмигаль Україна співпрацює зі США та міжнародними установами для залучення необхідної фінансової підтримки, — Денис Шмигаль Україна співпрацює зі США та міжнародними установами для залучення необхідної фінансової підтримки, — Денис Шмигаль