• In English
 • Україна серед країн-лідерів у забезпеченні прозорості у видобувних галузях
  опубліковано 21 червня 2023 року о 16:56

  Про це свідчить нещодавня відзнака нашої країни під час Глобальної конференції Ініціативи прозорості видобувних галузей (Дакар, Сенегал) за продовження імплементації стандарту ІПВГ, незважаючи на війну, та захист демократичних цінностей у світі.

  Нагадуємо, що Ініціатива прозорості видобувних галузей (ІПВГ) активно реалізується в Україні в межах Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» (відповідні завдання передбачалися в кожному плані дій).

  Під час вручення нагороди Голова ІПВГ Хелен Кларк підкреслила: «Україна була однією з лідерів в імплементації ІПВГ, і незважаючи на війну, процес реалізації Ініціативи продовжується повною мірою: багатостороння група зацікавлених осіб працює, звіт ІПВГ у процесі підготовки. Це надихає багато країн як на регіональному, так і глобальному рівні. Я хочу подякувати українській команді за відданість і зусилля у цьому напрямку».

  Міністерство енергетики України є національним координатором процесу забезпечення прозорості у видобувних галузях, також представники Міненерго входять до міжнародного правління ІПВГ. «Ця відзнака свідчить про позитивну оцінку багаторічної спільної роботи Міненерго та компаній, громадських організацій щодо імплементації принципів прозорості у видобувних галузях: гірничодобувній, нафтовій та газовій», – зазначила заступниця Міністра енергетики Юлія Підкоморна.

  Отримуючи нагороду як представниця української сторони, президентка аналітичного центру DiXi Group Олена Павленко наголосила, що нагорода належить всім українцям, які воюють за ті ж демократичні цінності, які відстоює й ІПВГ: прозорість, підзвітність, багатосторонній діалог.

  Дуже приємно, що окрема нагорода ІПВГ була вручена Олексію Орловському, члену Координаційної ради з реалізації Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» в Україні, директору Програми «Демократія і належне врядування» Міжнародного фонду «Відродження».

  Отримуючи нагороду, Олексій Орловський звернув увагу на те, що Україна завжди була серед кращих країн-членів ІПВГ, і він мріє, що «наступна Глобальна конференція ІПВГ через три роки відбудеться в вільній, демократичній та миролюбний Україні».

  Департамент інформації та взаємодії з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів вітає всіх партнерів з впровадження ІПВГ в Україні та пишається цією співпрацею в межах Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд»!


  Детальніше:

  https://bit.ly/447UTlV

  https://bit.ly/445qiWF


  #ВідкритийУряд #OpenGov #UkraineNow #доступ