• In English
 • Україна посилює співпрацю з Чехією, Нідерландами та Данією у сфері оборонних закупівель, – Дмитро Кліменков
  Міністерство оборони України, опубліковано 30 січня 2024 року о 20:08

  Заступник Міністра оборони України Дмитро Кліменков зустрівся з директором Міжурядового агентства оборонної співпраці AMOS (Чехія) Алешом Витечкою, а також представниками оборонного сектору Нідерландів та Данії.

  Під час зустрічі Дмитро Кліменков подякував урядам та народам країн делегації за непохитну підтримку та матеріально-технічну допомогу у боротьбі України з російським агресором.

  Заступник Міністра оборони поінформував про інституційні зміни, що тривають в Міністерстві – зокрема про створення агенцій з оборонних і тилових закупівель. Також делегацію ознайомили з пріоритетами України в оборонних закупівлях у коротко- і довгостроковій перспективах, зокрема про плани щодо нарощення власного виробництва боєприпасів потрібних калібрів, мін і дронів.

  Дмитро Кліменков закликав представників оборонної промисловості Чехії, Нідерландів та Данії до посилення співпраці й обміну досвідом у сферах виробництва зброї та оборонних закупівель.

  «Наша пріоритетна мета – посилення обороноздатності України. Збройні сили України потребують найсучасніше озброєння та технології. Співпраця з європейським оборонно-промисловим комплексом – невід'ємна частина цієї стратегії», – зазначив заступник Міністра.