• In English
  • Україна отримала грант на 1,25 млрд доларів від Сполучених Штатів Америки
    Міністерство фінансів України, опубліковано 31 травня 2023 року о 16:42

    Від Сполучених Штатів Америки до державного бюджету України надійшли грантові кошти в розмірі 1,25 млрд доларів США через Цільовий фонд багатьох донорів Світового банку. В 2023 році Україна отримала вже 6 млрд доларів США грантових коштів прямої бюджетної підтримки від США.

    Залучене грантове фінансування буде спрямовано на відшкодування видатків держбюджету, а саме: на виплату державних соціальних допомог сім’ям з дітьми, оплату праці працівників освітньої сфери, на оплату праці надавачів медичних послуг за програмою медичних гарантій та інше.

    “Грантова підтримка від Сполучених Штатів у рамках проекту Світового банку PEACE in Ukraine є важливою частиною забезпечення гуманітарних та соціальних видатків під час повномасштабної війни. Міністерство фінансів України спільно з командами Світового Банку та USAID SOERA допомагає оптимізувати та зміцнити системи моніторингу, верифікації та звітності Уряду України щодо використання донорських коштів, наданих партнерами”, - зазначив Міністр фінансів України Сергій Марченко.