• In English
 • Україна не збирається збавляти темпи в ефективній реалізації реформи децентралізації, — Денис Шмигаль
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 07 липня 2022 року о 17:56

  Уряд компенсує обласним військовим адміністраціям розміщення внутрішньо переміщених осіб. Відповідне рішення було ухвалене на засіданні 7 липня, повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

  «У травні загальна сума компенсації за розміщення переселенців склала 137,5 млн грн. Більшу частину цих коштів нам допомогли закрити міжнародні донори. Ще 36,5 млн грн сьогодні виділить Уряд. Влада на місцях продовжує допомагати нашим переселенцям знайти нове житло та роботу, дає їм тимчасовий прихисток, а тому для Уряду важливо виділити відповідні кошти, які будуть направлені на ці політики», — підкреслив Денис Шмигаль.

  Також Кабінет Міністрів ухвалив рішення, згідно з яким передасть майно Центрів надання адміністративних послуг у власність громад Кіровоградської та Івано-Франківської областей.

  «Україна не збирається збавляти темпи в ефективній реалізації реформи децентралізації. Наші європейські партнери відверто кажуть, що прогрес у цій сфері в останні роки є дійсно вражаючим», — відзначив Прем’єр-міністр.

  Україна не збирається збавляти темпи в ефективній реалізації реформи децентралізації, — Денис Шмигаль