• In English
 • Україна має стати країною з найкращими цифровими соціальними рішеннями, — Денис Шмигаль
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 09 червня 2023 року о 15:16

  Реформу соціальної сфери обговорили в Уряді на нараді під головуванням Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля та за участі Міністра соціальної політики Оксани Жолнович, голови Комітету ВРУ з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галини Третьякової та заступника керівника Офісу Президента Юлії Соколовської.

  «Україна потребує нового соціального договору, який відповідатиме реаліям і сучасним світовим підходам. Тому один із десяти пріоритетів Уряду на цей рік – реформа соціальної сфери. Наша мета — формувати спроможність замість залежності людини від держави. Соціальні послуги та виплати мають бути максимально адресні. Для цього створюємо Єдиний соціальний реєстр та Єдину інформаційну систему. Підтримка починається з послуги та доповнюється виплатою за потреби», — зазначив Прем’єр-міністр.

  Денис Шмигаль наголосив, що Україна має стати країною з найкращими цифровими соціальними рішеннями, де всі послуги та виплати діджиталізовані, субсидію можна буде отримати в один клік і вона буде рахуватися автоматично.

  Прем’єр-міністр повідомив, що Уряд продовжує працювати над впровадженням загальнообов'язкової накопичувальної пенсії: «Підтримуємо тих, хто цього дійсно потребує. Формуємо в Україні людиноцентричну соціальну сферу».

  Україна має стати країною з найкращими цифровими соціальними рішеннями, — Денис Шмигаль Україна має стати країною з найкращими цифровими соціальними рішеннями, — Денис Шмигаль Україна має стати країною з найкращими цифровими соціальними рішеннями, — Денис Шмигаль