• In English
 • Україна й Австрія поглиблюють енергетичне партнерство
  Міністерство енергетики України, опубліковано 01 лютого 2023 року о 19:39

  Сьогодні, 1 лютого 2023 року, під час візиту до Києва Президента Австрійської Республіки Александра Ван дер Беллена Міністерство енергетики України та Федеральне міністерство клімату, довкілля, енергетики, мобільності, інновацій та технологій Австрійської Республіки уклали Меморандум про взаєморозуміння щодо започаткування енергетичного партнерства у сфері енергетичного переходу та відновлюваних джерел енергії.

  Документ підписали очільники відповідних міністерств Герман Галущенко та Леоноре Гевесслер.

  «Австрія активно допомагає енергетичному сектору України, зокрема, передала 260 тонн енергетичного обладнання для відновлювальних робіт, робить значні внески до Фонду підтримки енергетики України. Дякуємо за цю підтримку, яка є надзвичайно важливою для нас, - зазначив Міністр енергетики України Герман Галущенко. - Проте навіть зараз, у цей складний час, ми думаємо про майбутні амбітні проекти, над якими будемо спільно працювати з австрійськими колегами».

  Пріоритетами майбутнього енергетичного партнерства сторони визначили обмін досвідом енергетичного переходу, прискорення розгортання та використання відновлюваного водню, екологічно чистих біогазу та біометану.

  «Це важливий крок у довготривалій співпраці, адже відновлення та подальший розвиток української енергетики сприятиме посиленню енергетичної безпеки всього європейського континенту», - додав Герман Галущенко.


  Україна й Австрія поглиблюють енергетичне партнерство