• In English
 • Укладено ще 3 договори на закупівлю енергосервісу для дитячих садків

  Місцева влада міст Бровари та Кропивницький впроваджує сучасний механізм енергосервісу (ЕСКО) для підвищення енергоефективності у бюджетних установах.

  Так, цього тижня укладено:

  у м. Бровари - 2 ЕСКО-договори для модернізації систем опалення у 2 дитячих садочках (ІТП, встановлення погодозалежного регулювання, утеплення трубопроводів опалення)

  Вартість кожного контракту – близько 1 млн гривень.

  Очікувана економія енергоспоживання за 2 договорами складе 20-30%.

  у м. Кропивницький – ЕСКО-договір для встановлення системи автоматичного регулювання споживання теплової енергії у дитсадку № 73 "Червона квіточка"

  Вартість контракту – 350 тис. гривень.

  Очікувана економія енергоспоживання – близько 7%.

  Як пояснив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук, у результаті реалізації зазначених проектів у дитячих садочках очікується зниження витрат на опалення, а в приміщеннях буде тепло та комфортно.

  Загалом із 2016 р. і по сьогодні у 18 регіонах країни укладено близько 330 енергосервісних договорів на суму контрактів 400 млн гривень. З них у 2019 р. – майже 100 контрактів.

  «Звертаюся до міських голів, голів обласних і районних адміністрацій спільно з інвесторами реалізовувати ЕСКО-проекти для підвищення енергоефективності бюджетних закладів та заощадження на комунальних платежах», - прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.