• In English
 • Ухвалено розпорядження про реорганізацію Українського державного хіміко-технологічного університету і Придніпровської державної академії будівництва та архітектури
  Міністерство освіти і науки України, опубліковано 11 липня 2023 року о 18:12

  Сьогодні, 11 липня 2023 року, на черговому засіданні, Кабінет Міністрів України ухвалив розпорядження «Про реорганізацію Державного вищого навчального закладу «Український державний хіміко-технологічний університет» та Придніпровської державної академії будівництва та архітектури» через приєднання їх до Українського державного університету науки і технологій.

  Реорганізація вищезгаданих закладів дозволить створити потужний університет Дніпропетровщини, що має задовольнити потреби цього регіону у необхідних фахівцях та поліпшення конкурентних можливостей здобуття якісної вищої освіти.

  Зазначимо, що здобувачі вищої освіти та інші особи, які навчаються в Державному вищому навчальному закладі «Український державний хіміко-технологічний університет» і його відокремленому структурному підрозділі, а також Придніпровській державній академії будівництва та архітектури, продовжуватимуть навчання в Українському державному університеті науки і технологій та його відокремлених структурних підрозділах за обраними спеціальностями та джерелами фінансування.

  Довідково

  Однією з пріоритетних цілей Стратегії розвитку вищої освіти в Україні на 2022—2032 роки, ухваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 23 лютого 2022 р. № 286, є модернізація мережі закладів вищої освіти і підготовка фахівців для задоволення потреб української економіки.