• In English
 • UK-UA TechBridge: Україна та Великобританія уклали меморандум про співпрацю між технологічними екосистемами
  Міністерство цифрової трансформації України, опубліковано 15 листопада 2023 року о 20:21

  Україна та Великобританія запускають UK-UA TechBridge для посилення співпраці технологічних секторів обох країн та підтримки українського ІТ. Меморандум про співпрацю підписали Міністерство цифрової трансформації України й Департамент бізнесу та торгівлі Уряду Великобританії на українському павільйоні на Web Summit.

  «Створення UK-UA TechBridge — це ще один важливий крок у посиленні технологічного потенціалу нашої країни. Це новий рівень партнерства між українськими й британськими компаніями, що дасть змогу прискорити динамічний та стійкий розвиток української цифрової економіки», — вважає заступник Міністра цифрової трансформації України Олександр Борняков.

  UK-UA TechBridge запустять найближчим часом. Цю платформу створюють для матчмейкінгу стартапів та інвесторів, компаній і клієнтів, а також для спільного розвитку технологічних екосистем в обох країнах.

  Також Мінцифри й Департамент бізнесу та торгівлі Сполученого Королівства сприятимуть розвитку цифрових рішень між британськими та українськими технологічними компаніями та професійному розвитку стейкхолдерів ІТ-сфери.