• In English
 • Ухвалено рішення про межі території та акваторії морського порту Чорноморськ, - Мінінфраструктури
  Міністерство інфраструктури України, опубліковано 25 червня 2020 року о 15:15

  Сьогодні, 25 червня, на своєму засіданні Уряд схвалив рішення про межі території та акваторії морського порту Чорноморськ. Відповідний проект постанови КМУ був розроблений Міністерством інфраструктури України.

  «Щойно Уряд підтримав розроблені нами зміни для коректного визначення меж території та акваторії морського порту Чорноморськ. Це важливе рішення, яке надасть змогу порту стабільно розвиватися, а інвесторам – зрозуміти, що є територією порту, в якому вони планують реалізацію своїх перспективних проектів», - прокоментував рішення Уряду Міністр інфраструктури Владислав Криклій.

  Крім цього, чітке визначення меж території та акваторії Чорноморського порту дозволить унеможливити незаконне розпорядження його землями та усунути низку колізій, що виникають між державою, органами місцевого самоврядування та приватними особами-землевласниками.

  За словами Владислава Криклія, морський порт Чорноморськ зараз активно готується до передачі в концесію з метою його модернізації та подальшого стабільного розвитку.