• In English
 • У Житомирі проходить Всеукраїнський вишкіл «Джура – Десантник»
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 14 травня 2019 року о 11:38

  З 10 по 14 травня в м. Житомир відбувається Всеукраїнський вишкіл, спрямований на збільшення чисельності молоді, готової до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України, «Джура – Десантник».

   Організатори заходу: Міністерство молоді та спорту, управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації, Командування Високомобільних десантних військ ЗСУ; 95-та окрема десантно-штурмова бригада; Житомирський військовий інститут ім. С. П. Корольова.

  Понад 200 юнаків та дівчат з усієї України беруть участь у вишколі «Джура – Десантник».

  Відкриття заходу відбулося 11 травня на території Житомирського військового інституту ім. С.П. Корольова за участю заступника голови ОДА Ярослава Лагути, начальника відділу Міністерства молоді та спорту України Миколи Ляховича та начальника управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту ОДА Світлани Гресь.

  Протягом вишколу молодь залучена до змагань, практичних завдань у військових частинах та на полігоні, стріляє зі справжньої зброї, вивчає теорію та історію військової справи.

  Своїми знаннями та досвідом із молодим поколінням діляться військовослужбовці десантно-штурмових військ, курсанти та викладачі Житомирського військового інституту ім. С. П. Корольова, пластуни.

  Захід дозволить ознайомити молодь із військовою справою, познайомити з десантниками, про яких говорить увесь світ, побачити військову службу зсередини.