• In English
 • У закладах профосвіти починають проводити Дні відкритих дверей: оприлюднено графік
  Міністерство освіти і науки України, опубліковано 17 січня 2020 року о 16:34

  У закладах профосвіти стартують Дні відкритих дверей – традиційні зустрічі приймальних комісій зі вступниками, під час яких їм роз’яснять термін та умови навчання, особливості професій, які є у закладі, обов’язкові документи для вступу тощо.

  Сьогодні, 17 січня 2020 року, МОН оприлюднює графік таких заходів у 21 регіоні України. Планується, що решта областей також надсилатимуть свої графіки, після чого вони оперативно з’являтимуться на сайті.

  Переглянути їх можна натиснувши на назву області чи міста:

  Вінницька область

  Кіровоградська область

  Миколаївська область

  Одеська область

  Сумська область

  Харківська область

  Черкаська область 

  Донецька область 

  Дніпропетровська область 

  Житомирська область 

  Івано-Франківська область 

  Київська область 

  Луганська область 

  Львівська область 

  Полтавська область 

  Рівненська область 

  Хмельницька область 

  Чернігівська область 

  Тернопільська область 

  Херсонська область 

  м. Київ 

  Прийти на День відкритих дверей у заклад можуть вступники, їхні батьки та всі, хто хоче підвищити кваліфікацію або змінити фах, опанувавши робітничу професію. Під час зустрічі фахівці профтехів ознайомлять гостей з матеріально-технічною базою, розкажуть про зміст навчання, наявність гуртожитків, познайомлять з майбутніми викладачами тощо.

  “Графіки Днів відкритих дверей розпочинають серію матеріалів, які ми плануємо випустити в межах цьогорічної вступної кампанії. Вони мають показати вступникам переваги професійної освіти і, безумовно, зробити процес вступу зрозумілим. Загалом же я закликаю всіх охочих прийти на зустріч у найближчому закладі, який вас зацікавив. Переконаний, ті трансформації, які вже відбулися у деяких закладах профосвіти, вас приємно здивують”, – зазначив заступник Міністра освіти і науки Петро Коржевський.

  Надалі уся інформація щодо вступу буде розміщуватися на сайті МОН у розділі “Вступ 2020: Профосвіта” і за тегом у соцмережах #Вступ2020Профосвіта.