• In English
  • У водному секторі запроваджено сучасні геоінформаційні системи
    Державне агентство водних ресурсів України, опубліковано 09 лютого 2018 року о 14:11

    У водному секторі запроваджено сучасні геоінформаційні системи. Про це говорила Ірина Овчаренко під час представлення публічного звіту про діяльність у 2017 році.

    Ірина Овчаренко: «Запровадження геоінформаційних систем у водному секторі виконано шляхом створення 2-х програмних систем. Це геопортал «Водні ресурси України» та «Моніторинг водних ресурсів України». Навіщо ці розробки були потрібні? Вперше за існування незалежної України розпочато роботу щодо ведення державного обліку поверхневих водних об’єктів із застосуванням сучасних геоінформаційних систем. Ці геоінформаційні системи відкривають реальний доступ до екологічної інформації. Кожен користувач Інтернету матиме можливість ознайомитись з детальною  інформацією про водні об’єкти, результатами моніторингу якості поверхневих вод за конкретний вибраний проміжок часу по конкретному обраному посту спостережень».

    Отже, реалізуючи один з пріоритетів діяльності на 2017 рік, Держводагентством створено сучасний інструментарій для управління водними ресурсами та надано суспільству доступ до актуальної інформації про водні ресурси України.