• In English
 • У Вакуловому, що на Дніпропетровщині, «з нуля» будують затишну оселю для 10 дітей-сиріт
  Дніпропетровська ОДА, опубліковано 11 листопада 2021 року о 15:35

  У Вакуловому, що на Дніпропетровщині, «з нуля» зводять малий груповий будинок. Сучасний та затишний «котедж» створюють для дітей-сиріт Криворізького району. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.
  «Розширюємо мережу малих групових будинків для дітей-сиріт. Вони – заміна застарілим інтернатам. Там хлопці та дівчата, позбавленні родинного затишку і тепла, зростатимуть в атмосфері справжньої сім’ї», – зазначив Валентин Резніченко.
  Малий груповий будинок зводять «з нуля» у центрі села Вакулове. Поряд з новою амбулаторією, дитсадком та школою. Усередині буде 5 дитячих спалень. Велика зала – з вітальнею, ігровою зоною, кухнею та їдальнею. А ще тераса з гумовим покриттям. Допомагатимуть дітям педагоги та психологи.
  Затишна оселя для 10 дітей-сиріт – проект програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».
  Будівельники вже підготували котлован та залили фундамент під майбутню дитячу оселю. Згодом поряд із будинком прокладуть тротуарні доріжки та облаштують ігровий майданчик.
  Нині на Дніпропетровщині триває будівництво ще двох МГБ – у Петрівці та Васильківці Синельниківського району. Вже готові 6 групових будиночків.