• In English
 • У травні до бюджетів Житомирщини надійшло понад 900 тис. грн за результатами земельних торгів

  У травні 2019 року на електронних земельних торгах, організованих Головним управлінням Держгеокадастру в Житомирській області, аграрії придбали права оренди на 7 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 199,66 гектара.

  Ділянки розташовані на території Бердичівського, Коростишівського, Малинського та Чуднівського районів Житомирської області. Землі передано в оренду терміном на 7 років для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

  Найбільше під час торгів зросла вартість оренди земельної ділянки на території Недашківської сільської ради Малинського району Житомирської області площею 31,78 га, де стартова ціна піднялася з 8% до 51,28 % від її нормативної грошової оцінки та становила 125,57 тис. гривень.

  Розмір річної орендної плати за всі земельні ділянки, визначений за результатами торгів, збільшився з 233,136 тис. грн до 926,015 тис. гривень. Кошти щорічно надходитимуть до бюджетів місцевих громад Житомирської області.

  Довідково

  Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

  Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площ та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».