• In English
 • У Торонто українська делегація представить інвестиційні проекти у рамках першого канадсько-українського інвестфоруму

  У Торонто (Канада), в рамках святкування річниці дії Угоди про зону вільної торгівлі між Канадою та Україною (Canada Ukraine Free Trade Agreement, CUFTA), відбулося урочисте відкриття першого канадсько-українського інвестиційного форуму CUTIS Investment Roadshow.

  До складу української делегації на чолі із Першим віце-прем’єр-міністром – Міністром  економічного розвитку та торгівлі України Степаном Кубівим увійшли заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейської інтеграції Наталія Бойко, заступник Міністра інфраструктури України з питань європейської інтеграції Віктор Довгань, в.о. Голови Фонду державного майна України Віталій Трубаров, Голова Антимонопольного комітету України Юрій Терентьєв та інші.

  У заході взяли участь більше 150 учасників – представників бізнесу та державного сектору з обох країн, які високо оцінили проміжні результати співпраці, а також висловили зацікавлення у поглибленні партнерства.

  CUTIS Investment Roadshow повинен стати новим майданчиком для поглиблення співпраці між Канадою та Україною у сфері залучення інвестицій.

  Протягом 23-24 жовтня у межах інвестиційного форуму будуть представлені проекти 20 українських компаній у таких чотирьох ключових галузях, як інфраструктура, природні ресурси, сільське господарство та інформаційно-комунікаційні технології. Проекти були попередньо схвалені канадською компанією Crossways MK Consulting Inc. та українським офісом SP Advisors.

  Зокрема, інфраструктурні проекти представлять Galnaftogaz Retail (торгівля паливом), AVELANA Gold (золотодобувна і гірнича компанія), Energy Privatization Projects (розподіл електроенергії та генерація), UMG Investments (виробник високоякісного вапняку) та TIU Canada (оператор ринку відновлюваних джерел в Україні).

  Під час заходу у канадських інвесторів буде можливість ознайомитися з інвестиційними проектами, обмінятися думками з українськими урядовцями, а також налагодити неформальне спілкування з представниками українського бізнесу.  Окрему увагу буде приділено  приватизаційним можливостям України.

  Довідково

  Канадсько-український проект підтримки торгівлі та інвестицій (проект CUTIS) – це 5-річна (2016-2021) ініціатива Уряду Канади, спрямована на зменшення бідності в Україні шляхом нарощування експорту з України до Канади та інвестицій з Канади до України. Проект фінансується Урядом Канади через Міністерство закордонних справ Канади.