• In English
 • У Тернопільській області 18 тис. земельних ділянок зареєстровано в Державному земельному кадастрі в онлайн-режимі

  Від початку запровадження електронної послуги з онлайн-реєстрації земельної ділянки фахівці структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру в Тернопільській області прийняли до опрацювання 21 433 заяви про державну реєстрацію земельних ділянок, за якими зареєстрували у Державному земельному кадастрі 18 162 земельні ділянки.

  Найбільше наділів зареєстровано за допомогою електронного сервісу у Кременецькому (3 043), Тернопільському (2 732) та Теребовлянському (1 823) районах Тернопільської області.

  Реєстрація земельних ділянок здійснюється за заявами сертифікованих інженерів-землевпорядників, сформованими за допомогою онлайн-сервісу e.land.gov.ua. Такий сервіс заощаджує час громадян та усуває будь-які корупційні ризики при реєстрації земельної ділянки.

  Довідково

  Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами Центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.