• In English
 • У січні на Житомирщині видано понад 23 тис. витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки

  Фахівці Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області у січні 2023 року сформували і видали 23 027 витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.

  Із загальної кількості у режимі онлайн видано 22 413 (97%) витягів, через Центри надання адміністративних послуг – 614 (3%).

  Найбільше таких документів видано щодо земельних ділянок, які розташовані на території Коростенського (8 800) та Житомирського (5 615) районів Житомирської області.

  Довідково

  Нормативна грошова оцінка земельних ділянок використовується для визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, втрат лісогосподарського виробництва, вартості земельних ділянок площею понад 50 гектарів для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, а також при розробці показників та механізмів економічного стимулювання раціонального використання та охорони земель.