• In English
 • У січні-липні львівські аудитори забезпечили відшкодування понад 40 млн грн втрат
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 12 серпня 2021 року о 10:00

  За результатами 44 ревізій фінансово-господарської діяльності та 22 перевірок державних закупівель, проведених фахівцями Західного офісу Держаудитслужби у січні-липні 2021 року, виявлено 855,4 млн грн втрат матеріальних та фінансових ресурсів.

  Ужитими заходами забезпечено відшкодування втрат на 40 млн грн, зокрема втрат матеріальних та фінансових ресурсів, виявлених контрольними заходами у попередні роки. Понад 37,5 млн грн з цієї суми відшкодовано бюджетних коштів.

  Правоохоронним органам передано матеріали 58 ревізій та перевірок закупівель.

  До адміністративної відповідальності притягнуто 78 осіб.

  За результати розгляду матеріалів контрольних заходів, зокрема завершених минулого року, правоохоронці розпочали 17 досудових розслідувань, матеріали ще 11 контрольних заходів долучено до раніше розпочатих розслідувань. Крім цього, за результатами інформування розпочато 4 досудових розслідування. Правоохоронні органи вручили 14 повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення за результатами проведених працівниками офісу контрольних заходів та 16 – за результатами участі працівників у перевірках правоохоронних органів.

  З початку року завершено 5 державних фінансових аудитів діяльності суб'єктів господарювання та виконання бюджетних програм, під час яких виявлено неефективні управлінські рішення на суму майже 51 млн грн. За результатами проведених аудитів відшкодовано втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму понад 9 млн грн та попереджено таких втрат майже на 26 млн грн.

  Об'єктам контролю надано 34 пропозиції для поліпшення їх фінансового стану. Від упровадження пропозицій за результатами державних фінансових аудитів отримано економічного ефекту на суму майже 70,7 млн грн.

  Шість інформацій про результати аудитів та 2 аудиторські звіти надіслано правоохоронним органам. Матеріали 4 державних фінансових аудитів долучено до кримінальних проваджень.