• In English
 • У січні 2019 року на Черкащині під час земельних торгів продано права оренди на майже 55 га землі

  Минулого місяця за результатами земельних торгів, організованих і проведених Головним управлінням Держгеокадастру в Черкаській області, передано в користування аграріям 7 ділянок загальною площею 54,87 гектара. Землі використовуватимуть для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Наділи розташовані в Смілянському (3 ділянки) та по дві в Канівському й Кам’янському районах Черкаської області.

  Торік у Черкаській області через аукціони передано в користування 203 земельні ділянки загальною площею 3 284,4 гектара. Розмір річної плати разом становив понад 13,2 млн грн, який орендарі сплачуватимуть щорічно до бюджетів місцевих рад Черкащини.

  Середня орендна плата за передані на конкурентних засадах ділянки із земель сільськогосподарського призначення державної власності у 2018 році становить майже 16,5% від НГО, або в грошовому еквіваленті – 4 тис. грн/гектар.

  Довідково

  Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

  Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площ та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».