• In English
 • Близько 80 енергоменеджерів пройшли навчання за міжнародним стандартом у рамках Проекту ЮНІДО

  «Вітаю фахівців, які успішно пройшли курс із впровадження енергоменеджменту в промисловості за міжнародним стандартом ISO50001», - прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук, підписуючи сертифікати, які невдовзі отримають енергоменеджери.

  Навчання проводиться у рамках Проекту ЮНІДО UKRIEE  за підтримки Держенергоефективності.

  Як відомо, промисловість в Україні – один з найбільш енергоємних секторів.

  Тому енергоменеджмент – це перший необхідний крок до розумного управління енергоресурсами, що дозволить підприємствам оптимізувати енергоспоживання; випускати конкурентоспроможну продукцію; скорочувати викиди СО2.

  Що стосується впровадження стандартів серії ISO50000, то це визнаний у всьому світі підхід до підвищення енергоефективності на підприємствах завдяки енергоменеджменту.

  Як показує практика, підприємства, які реалізують систему енергоменеджменту, при мінімальних капіталовкладеннях протягом перших років вже отримують підвищення енергоефективності на 10-20%.

  «Тож дякую партнерам за допомогу в стимулюванні підвищення енергоефективності у промисловості та забезпеченні ринку України висококваліфікованими енергоменеджерами», – сказав Сергій Савчук.

  Підписані сертифікати доповнять загальний перелік сертифікованих фахівців з енергетичного менеджменту на сайті Держенергоефективност.

  «Закликаю всіх охочих проходити навчання та підвищувати кваліфікацію у питаннях енергоменеджменту, енергоаудиту та сертифікації енергоефективності будівель», – наголосив Сергій Савчук.