• In English
 • У результаті проведення земельних аукціонів місцеві бюджети Хмельниччини щорічно поповнюватимуться на 1,67 млн грн

  У жовтні 2018 року Головним управлінням Держгеокадастру у Хмельницькій області проведено 4 земельні аукціони. Інвестори придбали права оренди на 15 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності. Землі загальною площею 256,52 га розташовані за межами населених пунктів Старокостянтинівського, Полонського, Дунаєвецького, Деражнянського, Ізяславського, Волочиського та Віньковецького районів Хмельницької області.

  Найбільше зросла вартість земельної ділянки площею 36 га у Плужненській сільській раді Ізяславського району Хмельницької області. Під час торгів ставка річної оренди зросла з 23 тис. грн до 285 тис. гривень. Інвестор щорічно сплачуватиме до місцевого бюджету 98,87% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

  За підсумками проведених на Хмельниччині аукціонів, розмір річної орендної плати за всі земельні ділянки збільшився з 429,87 тис. грн до 1,67 млн гривень. Кошти отримуватимуть бюджети місцевих громад Хмельницької області.

  Довідково

  Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

  Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площ та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».