У рамках Тижня Відкритого Уряду відбудуться семінари для органів виконавчої влади з актуальних питань доступу до публічної інформації
З 18 по 21 травня 2026 р. у рамках Тижня Відкритого Уряду-2026 Секретаріат Кабінету Міністрів у партнерстві із Спеціальним представником Головування ОБСЄ – Координатором проектів організовує два онлайн-семінари щодо актуальних питань доступу до публічної інформації в умовах війни.
До участі у семінарах запрошені посадові особи органів виконавчої влади, відповідальні за організацію виконання Закону України “Про доступ до публічної інформації”.
Довідково: Тиждень Відкритого Уряду-2026 триватиме з 18 по 22 травня 2026 року. Україна долучається до організації Тижня як країна-учасниця міжнародної Ініціативи “Партнерство “Відкритий Уряд” (https://www.opengovpartnership.org).
У рамках Тижня проводитимуться публічні заходи з питань розвитку демократії та громадянського суспільства, забезпечення відкритості та прозорості врядування. За анонсами заходів можна буде слідкувати на Урядовому порталі (https://bit.ly/4nolG8j) та Фейсбук-сторінці (https://bit.ly/4wjDeqk).