• In English
 • У рамках Трастового Фонду НАТО у Болгарію на реабілітацію відправляється група з 10 травмованих учасників бойових дій на сході України
  Міністерство оборони України, опубліковано 09 червня 2018 року о 09:57

  9 червня у рамках Трастового Фонду НАТО з медичної реабілітації у Болгарію на двотижневу реабілітацію відправляється група з 10 травмованих учасників бойових дій на сході України.

  Ця ініціатива реалізується на основі угоди між Міністерством оборони Республіки Болгарія та Міністерством соціальної політики України в межах проекту Трастового фонду НАТО у сфері медичної реабілітації в Україні, яка була підписана в жовтні 2017 року, та завдяки плідній співпраці між Болгарською стороною та залученими до реалізації проекту українськими Міністерствами та відомствами і Агенції НАТО з підтримки та постачання. Першу групу супроводжує керівник проекту Трастового Фонду НАТО з медичної реабілітації в Україні Наталія Мельниченко та Уповноважений Президента України з питань реабілітації учасників антитерористичної операції Вадим Свириденко, які одержали поранення, контузію, каліцтво або інші захворювання під час участі в антитерористичній операції, з метою перейняття досвіду приймаючої країни.

  Довідково

  Болгарія є провідною країною в межах проекту Трастового фонду НАТО у сфері медичної реабілітації в Україні та планує прийняти близько 300 травмованих учасників бойових дій на сході України на реабілітацію протягом двох років. Кожного 9 числа місяця нова група направлятиметься до військово-медичної лікарні «Калероя» - м. Хісар.