• In English
 • У рамках проекту "11 кроків до майбутнього з успішними українцями" відбулася зустріч із Володимиром Бондаренком
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 05 листопада 2018 року о 12:16

  2 листопада в Міністерстві молоді та спорту відбулася четверта з одинадцяти зустрічей у рамках проекту "11 кроків до майбутнього з успішними українцями". Гостем та спікером став Державний секретар Кабінету Міністрів України Володимир Бондаренко. У заході також взяли участь представники закладів вищої освіти, громадських об’єднань та активна молодь.

  Під час зустрічі йшлося про мотивацію до особистісного та професійного розвитку, досягнення успіху тощо. Історією власного життєвого шляху поділився Володимир Бондаренко, розповівши про свої студентські роки та перші професійні кроки.

  Окрему увагу було приділено процесам реформування державної служби. Володимир Бондаренко підкреслив, що дуже важливо зробити держслужбу більш сучасною та динамічною, а також залучати молодих та ефективних людей. «Тому що саме молодь надихає свіжим і нестандартним мисленням, новими ідеями та підходами до реалізації завдань. Тож запрошую вас на стажування і роботу в органи влади та брати активну участь у державотворчих процесах в Україні», – зазначив Володимир Бондаренко.

  Привітав присутніх також заступник Міністра молоді та спорту Олександр Ярема.

  «Для нас дуже важливе партнерство та залучення молодих людей до державотворчих і управлінських процесів на різних рівнях. А для цього необхідні знання і віра в те, що це можливо. І такі зустрічі, як сьогоднішня, є одним із інструментів для обміну знаннями і контактами, обговорення та визначення спільного шляху для руху вперед», – наголосив Олександр Ярема.

  У рамках проекту У рамках проекту