• In English
  • У рамках конференції «Berlin Energy Transition Dialogue 2019» говорили про українсько-турецьке співробітництво в енергетичній галузі

    У рамках конференції «Berlin Energy Transition Dialogue 2019» у м. Берлін відбулась двостороння зустріч заступника Міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейської інтеграцій Наталії Бойко з заступником Міністра енергетики та природних ресурсів Турецької Республіки Альпарсланом Байрактаром.

    «З огляду на зацікавленість України та Туреччини у диверсифікації маршрутів та джерел постачань енергоресурсів очевидною є необхідність пошуку точок дотику між інтересами наших держав», – зауважила під час зустрічі Наталія Бойко.

    Також сторонами обговорено прогрес, досягнутий за результатами засідання українсько-турецької Робочої групи з питань енергетики, що відбулось у березні 2017 року. Наталія Бойко, як співголова Робочої групи, наголосила на ефективності такого механізму співробітництва та запропонувала провести наступне засідання цього року у м. Києві.

    Разом з тим Наталія Бойко підкреслила важливість українсько-турецького співробітництва для зміцнення енергетичної безпеки в Чорноморському регіоні.